Johnnie Walker Black Label 1 L 270104

3,250 Lekë

Johnnie Walker Black Label 1 L 270104

PERSHKRIMI:

Per here te pare I prezantuar ne 1906, ky “Extra Special Old Highland Whisky” eshte njohur nga aroma e tij teper e plote. Arome tymi dhe vanilje.

Kujdes: Sipas legjislacionit shqiptar ky produkt nuk lejohet te konsumohet nga personat qe nuk kane mbushur moshen 18 vjec.

  • Volumi : 1.00 lt
  • Përqindja (%) e alkoolit : 40 %

 

Kategori: Etiketa: ,

SHOPPING CART

close