fbpx

Jastek per nenat ne pritje te bebave A & A

3,000 Lekë

Jastek per nenat ne pritje te bebave A & A

 

PERSHKRIM:

Materiali 100% pambuk
Mbushje antialergjike
2 veshje me zinxhir dhe lahet ne lavatrice lehtesisht
Mundesi zgjedhje ngjyre sipas deshires

SKU: 61372455 Category: Tag:

SHOPPING CART

close