fbpx

Hidromasazhator IMETEC 5020 48165

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

8,990 Lekë

Hidromasazhator IMETEC 5020 48165

PERSHKRIMI:

Hidromasazhatori IMETEC 5020 me ujë dhe vibrim do t’ju relaksojë pas një dite të gjatë. Ai ndihmon në qarkullimin e gjakut ,heq stresin dhe riaftëson muskujt.

 • Tensioni : 220-240V
 • Fuqia : 90W
 • Ngjyra : E bardhe dhe pink
 • Numri i opsioneve : Me 4n menyra masazhimi,masazh I kombinuar me uje dhe vibrim
 • Gjatesia e kabllit : Gjatesia e kabllit(m) 1.75
 • Marka : IMETEC
 • Sasia e paketimit : 1
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
SKU: 37597173 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close