fbpx

Hekur rrobash, Kooper, 2200 W, 300 ml, pllake inoksi, 220-240 V 803099

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,990 Lekë

Hekur rrobash, Kooper, 2200 W, 300 ml, pllake inoksi, 220-240 V 803099

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një paisje e pandashme për cdo shtëpi. Evolimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre, ata gjithashtu kanë një përdorim të gjërë në industrinë fasone dhe tekstile. Ky hekur rrobash ka nje fuqi prej 2200 W dhe një kapacitet prej 300 ml. Pllaka e hekurosjes është prej matrialit të inoksit.

  • Tipi : Hekur rrobash
  • Fuqia : 2200 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti : 300 ml
SKU: 65743266 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close