fbpx

Hekur rrobash, Black&Decker, 2400 W, 30 gr/min, 140 gr/min, 370 ml, pllakë inoksi 810187

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,990 Lekë

Hekur rrobash, Black&Decker, 2400 W, 30 gr/min, 140 gr/min, 370 ml, pllakë inoksi 810187

PERSHKRIMI:

Hekuri i rrobave BLACK + DECKER (2400 Watt) e bën hekurosjen shumë më të lehtë. Hekuri ka një dizajn ergonomik dhe është i lehtë që e bën hekurosjen shumë më të rehatshme. Ju hekurosni më shpejt dhe më lehtë me prodhimin e fuqishëm të avullit (140 g / min) të këtij hekuri, ku vetë e përcaktoni sasinë e avullit. Mund të përdorni edhe butonin e avullit vertikalisht për të hequr rrudhat nga perdet ose veshjet. Sistemi anti-pikim në hekur siguron që të mos derdhni ose rrjedhni ujë në rrobat tuaja.

  • Fuqia : 2400 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti depozitës/qeses : 370 ml
  • Presioni : 140 g/min
SKU: 22461822 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close