Hekur ROWENTA DW6010F1 80916

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

16,100 Lekë

Hekur ROWENTA DW6010F1 80916

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një pajisie e pandashme për çdo shtëpi. Evoluimi i tyre i ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka ritur efikasitetin e tyre. Ata gjithashtu kanë një përdorim të gjerë në industrinë fasone dhe tekstile.

  • Tensioni : 220-240V
  • Fuqia : 2400W
  • Avulli gr/min : 40
SKU: 14411457 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close