HEKUR ME KALDAJE TEFAL GV6721E0 87850

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

24,990 Lekë

HEKUR ME KALDAJE TEFAL GV6721E0 87850

PERSHKRIMI:

Hekurat e Rrobave jane nje paisje e pandashme per cdo shtepi ,Evolimi I tyre I ka krijuar lehtesimin e perdorimit dhe ka ritur efikasitetin e tyre,ata gjithashtu kane nje perdorim te gjere ne industrine fasone dhe tekstile.

 • Tipi : Hekur rrobash
 • Fuqia : 2200 W
 • Tensioni : 220-240V
 • Gjatesia e kabllit : 2 m
 • Marka : Tefal
 • Ngjyra : Blu / bardhë
 • Kapaciteti i Depozitës (L) : 1.4 lt
 • Presioni i avullit : 4.8 bar
HEKUR ME KALDAJE 1 1 HEKUR ME KALDAJE 2 1 HEKUR ME KALDAJE 3 1 HEKUR ME KALDAJE 4 1

SHOPPING CART

close