fbpx

Hekur me kaldajë, 2200W, 230 gr/min, 350 gr/min, 1.3Lt, ECO mode 800676

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

29,900 Lekë

Hekur me kaldajë, 2200W, 230 gr/min, 350 gr/min, 1.3Lt, ECO mode 800676

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një pajisje e pandashme për çdo shtëpi. Evoluimi i tyre i ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka ritur efikasitetin e tyre. Ata gjithashtu kanë një përdorim të gjerë në industrinë fasone dhe tekstile.

  • Fuqia : 2200W
  • Tensioni : 220-240V
  • Kapaciteti i depozitës : 1.3Lt
  • Materiali i pllakës së hekurit : Qeramik
SKU: 18747682 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close