Hekur me avull BRAWN TS525, 300 ml, 230V, 0- 30 gr/min, 2000W 80209

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

15,386 Lekë

Hekur me avull BRAWN TS525, 300 ml, 230V, 0- 30 gr/min, 2000W 80209

PERSHKRIMI:

Nëse kërkoni që rrobat tuaja mos të humbasin ngjyrat e tyre mund të përdorni hekurin e rrobave BRAWN. Hekuri BRAWN ju ofrojn një performancë të shkëlqyer dhe është lehtësisht i kontrollueshëm gjatë punës.

  • Tipi : Hekur rrobash me avull
  • Tensioni : 230V
  • Fuqia : 2000W
  • Kapaciteti : 300ml
SKU: 92876423 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close