fbpx

Hekur me Avull Braun TS 330C 87574

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,590 Lekë

Hekur me Avull Braun TS 330C 87574

PERSHKRIMI:

Hekurat e Rrobave Braun jane nje paisje e pandashme per cdo shtepi ,Evolimi I tyre I ka krijuar lehtesimin e perdorimit dhe ka ritur efikasitetin e tyre,ata gjithashtu kane nje perdorim te gjere ne industrine fasone dhe tekstile.

  • Marka : Braun
  • Modeli : Braun TS 330C
  • Tensioni : 220-240 V
  • Fuqia : 2000W
  • Depozita e ujit : 280ML
SKU: 92912884 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close