fbpx

Hekur IMETEC 9246, fuqia 2400W, 220-240V, depozita 300 ml, avul 150 gr/min, pllakë inoksi, Eco Tecnology, teknologjia antikalkare 3x ZeroCalc 800075

Imetec

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,490 Lekë

Hekur IMETEC 9246, fuqia 2400W, 220-240V, depozita 300 ml, avul 150 gr/min, pllakë inoksi, Eco Tecnology, teknologjia antikalkare 3x ZeroCalc 800075

PERSHKRIMI:

Hekurat e rrobave janë një pajisje e pandashme për çdo shtëpi. Evoluimi i tyre ka krijuar lehtësimin e përdorimit dhe ka rritur efikasitetin e tyre. Ata gjithashtu kanë një përdorim të gjerë në industrinë fasone dhe tekstile.

  • Fuqia : 2400W
  • Tensioni : 220V
  • Kapaciteti (L) : 300 ml
  • Materiali i pllakës : Inoks
  • Materiali : Metal/Plastik
SKU: 71355667 Category: Tags: , , , , ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close