fbpx

Grirëse perimesh 7706 46474

Imetec

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,250 Lekë

Grirëse perimesh 7706 46474

PERSHKRIMI:

Grirësi i perimeve është një pajisje mjaft e domosdoshme për çdo familje. Kursen kohë dhe rrit larminë e kuzhinës tuaj.

 • Tensioni : 220-240V
 • Fuqia : 500W
 • Materiali : Materiali I thikave (inoks)
 • Kombinimet : 2 nivele shpejtesie
 • Kapaciteti i depozitës : Kapaciteti dep 1.5 l
 • Marka : Imetec
 • Sasia e paketimit : 1
 • Perfshihet mbrojtja termike : Po
SKU: 13691167 Category: Tags: ,
Marka

Imetec

SHOPPING CART

close