Grirëse mishi elektrike HP0.5 TC12, 500W, 27x52xH32 cm 84284

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

63,000 Lekë

Grirëse mishi elektrike HP0.5 TC12, 500W, 27x52xH32 cm 84284

PERSHKRIMI:

Grirësja e mishit ARTUS TC12 është një produkt i nevojshëm për çdo familje. Mjaft praktike dhe e përshtatshme për të gjitha llojet mishrave.

  • Tipi : Grirese mishi
  • Fuqia : 0.5 HP
  • Përmasa : 27x52xH32 cm
SKU: 46538467 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close