fbpx

Grirese Elektrike per Fruta dhe Perime DSP KM-4024

2,890 Lekë

Grirese Elektrike per Fruta dhe Perime DSP KM-4024-UD

PERSHKRIMI:

E pershtatshme per te grire cdo produkt ushqimore.

Material i celikut-inox dhe qelqi transparent.

Perbehet nga nje thike e mprehte inoksi.

Me kapacitet:1.5L.

Fuqi:400W.

Tension:220-240V.

Frekuence:50/60HZ.

 

 

SKU: 74922452 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close