fbpx

Grirese Elektrike Bosch BSl-009

2,790 Lekë

Grirese Elektrike Bosch BSl-009-UD

PERSHKRIMI:

Marka: BOSCH.
Lloji: Grirese Elektrike BSl-009.
Potenciali: 750 W.
Kapaciteti: 2L.
Karakteristikat: Përbëhet nga një tas qelqi me kapacitet të madh.
Katër tehe çeliku inox janë ideale për copëtimin e mishit, perimeve, qepëve, etj.
Lehtë për tu pastruar dhe të sigurt.

 

SKU: 69795911 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close