fbpx

Gotë Plastikë Happy Person 650 Ml 1191423 -J

69 Lekë

Gotë Plastikë Happy Person 650 Ml 1191423 -J

PERSHKRIMI:

Qelqi, plastike, e bardhë / jargavan me dizajn të zemrës dhe mesazh “happy person”.
Ngjyra Bardhë
Materiali Plastikë
Kapaciteti 650 ml
Diametri x Lartësia 9×15 cm

 

SKU: 55276592 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close