Gote Per Femije Me Kapak 270 Ml

Krahasoni

700 Lekë

Gote Per Femije Me Kapak 270 Ml 1179743-J

PERSHKRIMI:

Gote me dorezë dhe kapak, për vajza me dizajn Minnie.

Heroi Minnie

Ngjyra Rozë

Materiali i produktit: Plastike

Kapaciteti:270 ml

Mosha e rekomanduar: 6 muaj e lart

Diametri x Lartësia: 6×15 cm

SKU: 18394228 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close