Gote Mbajtese E Tejdukshme Me Dantelle Per Qiri 5.5cm×6.5cm

97 Lekë

Gote Mbajtese E Tejdukshme Me Dantelle Per Qiri 5.5cm×6.5cm-1166862 J

PERSJKRIMI:

Mbajtëse Qiriri Dekorative Gotë Xhami, Transparent Me Dantella Të Bardha.
Kombinoni Ngjyra, Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Një Dekorim Unik!
Ngjyra: Transparente
Materiali: Qelqi
Diametri X Lartësia: 5,5cm×6,5cm

SKU: 13865994 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close