Gominë WC- je, Dia.110, e drejtë- 8416PV10C0 24695

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

273 Lekë

Gominë WC- je, Dia.110, e drejtë- 8416PV10C0 24695

PERSHKRIMI:

Gominat për WC janë aksesorë të domosdoshëm të cilët realizojnë inkastrimin perfekt të çdo lloj shkarkuesi. Materiali përbërës i gominës është PVC e butë e cila ofron rezistencë të lartë ndaj kimikateve dhe veti të`shkëlqyera izoluese. Gjatësia e gominës është 10 cm me një diametër shkarkimi 110 mm. Gomina e drejtë BONOMINI ka një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.

 • Lloji artikullit : Gominë WC-je e drejtë
 • Marka : Bonomini
 • Materiali : PVC e butë
 • Gjatesia (cm) : 10
 • Diametri (cm) : 11
 • Shkarkimi : N-100mm
 • Numri i Modelit : 8416PV10C0

SHOPPING CART

close