Gjalpe Rinovues Intensiv Trupi

2,352 Lekë

Gjalpe Rinovues Intensiv Trupi-G-C

PËRSHKRIMI

Gjalpi hidratues i trupit prodhohet nga marka Ruse e bukurisë Ecolab EO Laboratorie.

Është formuluar me vajra bimorë të vlefshme dhe ekstrakte bimore.

Produkti kujdeset mirë për lëkurën, duke i siguruar asaj lagështi dhe lëndë ushqyese.

Gjalpi organik i kakaos ushqen, hidraton, zbut, rigjallëron dhe tonifikon lëkurën, duke e bërë atë të butë, të lëmuar dhe rrezatuese.

Produkti përmban mbi 97.5% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të gjalpit, duke e masazhuar lëkurën tuaj deri sa të përthithet plotësisht.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “Parabene dhe Silikone”.

PËRBËRSIT

INCI: Aqua, Camellia Sinensis Leaf floral water, Organic Theobroma Cacao Seed Butter, Organic Oilve Oil, Capryc / carric triglycerides, Sinensis Leaf extract, Glycerin, Glyceryl monostearate, Glyceryl Stearate, SE, Macadamia Oil, Organic Camelia Kukui nut Oil, Acrylates / Vinyl Isodecanoate Crosspolymer, Perfume, Benzoic Acid, Sorbic acid, Dehydroacetric Acid, Benzyl alcohol, Iron oxides 74260.

SKU: 52361957 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close