Gjalpe Rikuperues I Thelle Per Trupin Me Argan

2,380 Lekë

Gjalpe Rikuperues I Thelle Per Trupin Me Argan-G-C

PËRSHKRIMI

Gjalpë Organik Trupi me Argan nga ECOLATIER falë përbërësve aktivë në përbërjen e tij, ushqen thellësisht lëkurën, rrit elasticitetin e saj dhe ngadalëson procesin e plakjes.

Me përdorim të rregullt, lëkura bëhet tepër e butë dhe e lëmuar.

Vaji i arrave braziliane përmban acide yndyrore të pangopura dhe vitaminë që hidratojnë dhe ushqejnë lëkurën.

Ekstrakti i bajames rikthen dhe përmirëson në mënyrë të përsosur procesin e rigjenerimit.

Përbërja e pasur biokimike e këtij ekstrakti rrit funksionet mbrojtëse të lëkurës.

Produkti përmban mbi 97.5% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 150ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Aplikoni një sasi të vogël të gjalpit, duke e masazhuar lëkurën tuaj deri sa të përthithet plotësisht.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “Parabene dhe Silikone”.

PËRBËRSIT

Aqua with infusion of: Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Fruit Extract (sweet almond extract); Caprylic / Capric Triglyceride, Cetearyl Alcohol, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Organic Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil (Organic Argan Oil), Glyceryl Stearate Citrate, Bertholletia Excelsa Nut Oil (Brazil Nut Oil), Carboxymethyl Cellulose, Panthenol (Panthenol), Parfum, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate (vitamin E), Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

SKU: 54941666 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close