GD91 Pro 2-Axis Gimbal Professional 4K Camera Brushless Motor GPS 5G WIFI FPV RC Drone Quadcopter Support SD Card VS SG906 Pro

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

S’ka stok

21,000 Lekë

S’ka stok

 

GD91 Pro 2-Axis Gimbal Professional 4K Camera Brushless Motor GPS 5G WIFI FPV RC Drone Quadcopter Support SD Card VS SG906 Pro

Features

– Krahe te palosshem, i vogel, i thjeshte per tu mbajtur.
ESC 4k HD Kamera me kend te gjere. Mund te levizi 90° me ane te telekomandes.
2-Akse Kunder lekundjeve, per stabilitet maksimal: I pajisur me  2-Akse mekanik me peshe te lehte me performance profesionale. Siguron qe kamera e dronit te kete performance te larte duke reduktuar vibrimet.
Suport per karte memorje SD. Videot do te regjistrohen tek karta.
Me 5G WIFI lidhet me aplikacionin, kap foto dhe video, transmetim ne kohe reale me ekranin e celularit.
– Fluturim i asistuar me GPS. GPS ju jep koordinata te sakta cdo kohe per dronin tuaj. Droni do te kthehet vete ne shtepi kur bateria do te jete duke mbaruar ose kur sinjali eshte i dobet per shkak te largesise. Kurre mos u shqetesoni se do te humbni dronin tuaj.
Funksion per qendrim ne vend ne ajer. Duke i dhene si informacion presionin e ajrit, droni mund te qendroje ne ajer pa levizur, duke e bere kapjen e fotove dhe videove me te lehte.
28 Minuta kohe fluturimi. Bateria inteligjente me litium me kapacitet te larte 7.6V 25C 3000mAh siguron kohe fluturimi prej 28 minutash.
Funksioni “Follow Me”. Droni automatikisht ju ndjek dhe kap foto nderkohe qe ju levizni. Ai ju mban ne fokus gjithe kohes dhe e ben shume te lehte kapjen e fotove qe zakonisht duken shume te veshtira. Mund te beni selfie pa perdorur duart.
Funksioni “Waypoint Flight”. Hapni aplikacionin, duke perdorur gishtin, vizatoni rrugen ne ekrandhe droni do te fluturoje sipas rruges qe ju keni vendosur.
Funksioni “Fixed Point Surround”..Zgjidh nje pike dhe droni do te levizi ne forme rrethi rreth asaj pike.
Specification

Emri: GD91 Pro RC Brushless drone

Mosha e rekomanduar: 14 vjec ose me shume
kanale: 4 Kanale
Akse: 6 Akse
Motorri: 1806 1600KV Brushless Motor
Kendi i kameres: 90°
Kendi i gjere i kameres: 120° 
Suport per Karte SD
Frekuenca e konfigurimit: 2.4GHz
Distanca e kontrollit: 1000 Metera
Koha e karikimit: 5 Ore
koha e fluturimit: 25-28 Minuta
Menyra e transmetimit: FPV

Packing List

1 x RC Quadcopter
1 x Telekomande
1 x Kacavide
1 x Fishe karikimi USB 
2 x Helika rezerve
1 x Manual perdorimi
Picture
Hd01fdaa7106448d59d09090acc26cfb6NHec0c3ca374654887b196e1d41325eea49Hf7b5425e5487454995252f461908af4bCHaa66013d2a334178846914c10712d563bH408d543980fa493a9a591fb883b9220d3H8825b26a87b442778ac8d8e77b5badb1aH4d4d569d127248879148752ecb215483YH0e6514200f374fefad1f81fc71ad0976FH401cf375dfd54b76a858aa7ec80c6951cH65dd7743ad5f41b98da2cf7d6509cc66iH4baa5e83a3e04fd3ba465e3cb052b4dfQH7fa50045f3744cc6975948a3369c66eagH4eecb8541ab04d8c948a4869acca87bfBH48da4f200b8b403493f3ced96eb2ebceuH1bc9ddb18163446dab61429b6045b852zH550e6b3067da4509bce747d49a843f3fmHae3dbcb4ec894ae8bad27757db1d1591IH6179a66cfe294603ac54973ed960b3f07H1f6e718f0ec64ce383f2d1c293cee324THa96b37db1d5042648da991d1fa8aa5c9SH2d12c97ebb9c4e76b0fcbf36cf6964e2CHf3b215bc4e2841369d69e88ce08e0c47pH2eed067e5c5049f5b8b00ee17c3647c3hH10f42e271b3a40539e86559721b4e2f3UH8e4501bfc8db4d5e9a1c07cab4c644c6aHccad43b9760441f8b5a4d87811fced97GHd5673de884e2430190f5dece199f20a1zH83b290d47eef4046a2e2d0b7241b80b8kHaf2d179e77d54ad58240dd566dba3db87
SKU: 4001183910500 Kategori:

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “GD91 Pro 2-Axis Gimbal Professional 4K Camera Brushless Motor GPS 5G WIFI FPV RC Drone Quadcopter Support SD Card VS SG906 Pro”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close