fbpx

Gatues me avull Cuociriso B+D RC 1860, 700 W, 1.8 Lt 84684

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

6,900 Lekë

Gatues me avull Cuociriso B+D RC 1860, 700 W, 1.8 Lt 84684

PERSHKRIMI:

Gatues me avull Cuociriso B+D RC 1860, është një produkt i domosdoshëm për cdo shtëpi. Që ushqimet të mos i humbasin vlerat e tyre ushqyese dhe ju të ushqeheni me ushqime të shëndetshme perdorni këtë gatuesin me avull. Me 4 funksione gatimi ,mundësi zgjedhje e kohës dhe temperaturës. Kohëzgjatja e gatimit:60min (sinjal akustik),tregues i nivelit të ujit .Fikje automatike kur mbaron procesi. 25 % kursim ernergjie .

  • Tipi : Gatues me avull
  • Fuqia : 700 W
  • Tensioni : 220-240V
  • Kapaciteti : 1.8 Lt
  • Ngjyra : E bardhë / zezë
SKU: 59445771 Category: Tag:

SHOPPING CART

close