Galexhant kasete ImpulsBasic 330 hyrje vertikale 3/8″-136.727.00.1 21395

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

3,206 Lekë

Galexhant kasete ImpulsBasic 330 hyrje vertikale 3/8″-136.727.00.1 21395

PERSHKRIMI:

Galixhanti i kasetës “Impuls Basic 330″ realizon sistemin e plotë të qarkullimit të ujit në kasetë.Kur arrihet niveli i ujit ky mekanizëm mbyll valvulën që furnizon kasetën.Furnizimi me ujë realizohet vertikalisht me diametër 3/8”.Galixhanti I kasetës “Impuls Basic 330” siguron fleksibilitet dhe lehtësi montimi

 • Lloji artikullit : Galixhant kasete
 • Marka : Geberit
 • Materiali : Plastikë
 • Lartësi e rregjistrueshme : 1.5-4.5 L
 • Furnizimi me ujë : 3/8-vertikal
 • Modeli : Impuls Basic 330
 • Lidhja me tubin fleksibël : Bronz
 • Numri i Modelit : 136.727.00.1

SHOPPING CART

close