fbpx

Furrë inkaso, Elektra, 56 Lt, 2300 W, 220-240 V, 60x60x57 cm 810108

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

22,990 Lekë

Furrë inkaso, Elektra, 56 Lt, 2300 W, 220-240 V, 60x60x57 cm 810108

PERSHKRIMI:

Furrë shumëfunksionale Elektra – çelik inox dhe i zi. Eshtë e pajisur me ekran, mundëson gatim 3D, butona teleskopik dhe tërheqëse. Pjesa e brendshme e furrës në këtë pajisje është e mbuluar nga një smalt special, i lehtë për tu pastruar, rezistent ndaj yndyrnave dhe papastërtive. Për ta mbajtur furrën të pastër, pastrojeni me një leckë pas çdo përdorimi. Butona ergonomike për menaxhimin e lehtë të furrës. Falë tyre, ju do të zgjedhim shpejt funksionin e nevojshëm.

 • Fuqia : 2300 W
 • Kapaciteti : 56 Lt
 • Klasi i energjisë : A
 • Materiali : Metal / xham I temperuar
 • Përmasat e furrës : N/A
 • Kombinime gatimi : N/A
 • Ventilim i brendshëm : Po
 • Paneli i kontrollit : Me butona
 • Stakim automatik : Po
 • Aksesorët e përfshirë : Po
 • Tensioni : 230 V
 • Gjerësia : 60 cm
 • Thellësia : 57 cm
 • Lartësia : 60 cm
SKU: 89662791 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close