fbpx

Furce pastrues tubi 80mm me fije najloni, 2m 54797

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,500 Lekë

Furce pastrues tubi 80mm me fije najloni, 2m 54797

PERSHKRIMI:

Furce mjaft e përshtatshme për pastrimin e tubave, ajo është e përbërë nga fije najloni me diameter 80mm dhe dorez fleksible me gjatesi 2m për ta bërë me të lehte në përdorim.

  • Diametri : 80 mm
  • Gjatësia : 2 m
  • Materiali : Najlon
SKU: 91237133 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close