fbpx

Furçë flokësh Remington B97TEU Your Style 88735

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

1,590 Lekë

Furçë flokësh Remington B97TEU Your Style 88735

PERSHKRIMI:

Kjo furçë flokësh është projektuar posaçërisht për krehje duke qarkulluar ajër në të gjithë flokët për stilim më të shpejtë pa mbi tharje. Ideale për stilimin e flokëve të drejtë në të gjitha llojet dhe gjatësitë e tyre.

  • Tipi : Furçë flokësh
  • Materiali : Plastik
  • Pesha : 40.8g
SKU: 77469421 Category: Tag:

SHOPPING CART

close