fbpx

Ftohës ajri me ujë, Kooper, 3 ne 1, 70 W, 11 Lt, 220-240 V, 37x29x61 cm 803101

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Availability:

Out of stock

14,990 Lekë

Out of stock

Ftohës ajri me ujë, Kooper, 3 ne 1, 70 W, 11 Lt, 220-240 V, 37x29x61 cm 803101

PERSHKRIMI:

Ftohës ajri me ujë 3 në 1. Ftohës, lagështues dhe pastrues ajri. Kjo pajisje ka tre nivele funksioni dhe shpejtësie, është e pajisur me kohëmates te programueshem deri ne 7.5 orë. Ka një fuqi prej 70 W dhe kapaciteti I depozites te ujit ështe 11 lt.

  • Tipi : Ftohës ajri me ujë
  • Fuqia : 70 W
  • Tensioni : 220-240 V
  • Kapaciteti i depozitës : 11 Lt
SKU: 89412685 Category: Tags: , , ,

SHOPPING CART

close