-16%
, , , ,

Fshese Korenti Elektrike Per Makine

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

4,200 Lekë 5,000 Lekë

Fshese Korenti Elektrike Per Makine

SPECIFIKIME:

Ngjyra: e zezë dhe e kuqe
Materiali: ABS
Madhësia: 189×230мм
Fuqia: 96w

KOMPLETI PËRMBAN:

1 Fshese elektrike 12V
1 Tub me vakum
1 Pajisje per vendosjen e furces
Fshese elektrike me korent per makine 61c5MlGtUL. SX425

Based on 0 reviews

0.0 overall
0
0
0
0
0

Be the first to review “Fshese Korenti Elektrike Per Makine”

There are no reviews yet.

SHOPPING CART

close