-18%

Freze Per Thonj Manicure Set Touch 8 In 1

Krahasoni

6,600 Lekë 8,000 Lekë

Freze Per Thonj MP2 200 Manicure Set Touch 8 In 1-5026 Imetec

PERSHKRIMI:

Permasat e produktit:8cm x 17.8cm x 22cm.

Pesha:449gr.

Vjen me gjashtë shtojca profesionale të thonjve për të mprehur, formësuar, lëmuar, lustruar dhe hequr manikyrin nga thonjtë.

SHPEJTËSIA E RREGULLUESHME: 8 shpejtësi të rregullueshme për t’u përshtatur me nevoja të ndryshme për manikyr/pedikyr.

Rrotullimi në DY DREJTIM: Rrotullimi në drejtim të akrepave të orës dhe në të kundërt të akrepave të orës është fleksibël për përdorime në kënde të ndryshme.

Është për t’ju ndihmuar të merrni rezultate perfekte çdo herë.

TË RIKARKUESHME: Pa kabëll dhe karikues me dizajn ergonomik ju ndihmon të shijoni kujdesin për thonjtë dhe këmbët kudo në çdo kohë.

Gjithashtu vjen me një kuti për ruajtjen e aksesorëve për të mbajtur grimcat në një rregull të mirë.

Dimensionet e artikullit LxWxH: 1,65 x 1,38 x 6,3 inç.

Pesha e artikullit: 133 gram.

 

SHOPPING CART

close