Fluid Per Fytyren Pa Perberje Vajore

Krahasoni

2,492 Lekë

Fluid Per Fytyren Pa Perberje Vajore-G-C

PËRSHKRIMI

Dukuni perfekte me Fluidin e Fytyrës pa vaj nga CAFÉ MIMI, i cili do ta bëjë lëkurën tuaj të ndjehet e freskët dhe me një përfundim të lehtë mat!

Formula e fluidit është pa vaj dhe nuk bllokon poret.

Fluidi ka një efekt zbutës, ndërsa hidraton dhe i jep një ton të shkëlqyeshme lëkurës.

Ekstrakti i Verbena ka veti antiseptike dhe anti-inflamatore, qetëson lëkurën.

Ekstrakti i Çajit të Gjelbër është një antioksidant i fuqishëm që parandalon shkëlqimin e yndyrshëm dhe ngushton poret.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore, nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

SASIA: 50ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Masazhoni lëngun në fytyrën e pastruar derisa të përthithet plotësisht nga lëkura.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

PËRBËRSIT

Aqua, Verbena Officinalis (Verbena) Leaf Extract (Verbena Extract), Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract (Green Tea Extract), Vegetable Glycerin (Vegetable Source), Isoamyl Laurate, Isoamyl Cocoate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Steareth-2, Steareth- 21, Ethylhexyl Stearate, Propylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Hydroxyethylurea, Titanium Dioxide, Mica, Polymethylsilsesquioxane, Alumina, Stearic Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Xanthan Gum, Perfume

SKU: 71331983 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close