Fjongo Dekorative Me Kuadrate 10×11Cm 3 Cope

Krahasoni

292 Lekë

Fjongo Dekorative Me Kuadrate 10×11Cm 3 Cope-1155537 J

PERSHKRIMI:

Krishtlindje dekorative harqe model ngjyrë e kuqe jeshile me kuadrate me thekon të bardhë.

Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!

Ngjyrë: E Kuqe, Gjelbër

3 copë

Gjatësia x Gjerësia 10×11 cm

SHOPPING CART

close