Fjongo Dekorative Gold Me Xixa 42×36 Cm

Krahasoni

527 Lekë

Fjongo Dekorative Gold Me Xixa 42×36 Cm-1143973 J

PERSHKRIMI:

Fjongo dekorative i Krishtlindjeve me shkëlqim gold.

Dekoroni pemën, perdet, kurorat, dyert dhe madje edhe dhuratat tuaja!

Ngjyra: Gold.

Materiali i produktit Plastike

Gjatësia x Gjerësia 42×36 cm

SHOPPING CART

close