Filter për rubinet, bronz 224566

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni

139 Lekë

Filter për rubinet, bronz 224566

PERSHKRIMI:

Filtri është element i domosdoshëm për rubinetat tuaj. Materiali përbërës i filtrit ka qëndrueshmëri të lartë dhe është rezistent ndaj ndryshkjes. Filtri ka një sistem instalimi të thjeshtë dhe montohet lehtësisht.

  • Materiali : Brass
  • Paketimi : 2 copë

SHOPPING CART

close