fbpx

Fikese zjarri puder ABC 40% 2kg 54470

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

3,500 Lekë

Fikese zjarri puder ABC 40% 2kg 54470

PERSHKRIMI:

Fikese zjarri puder ABC 40% 2kg, perdoret per te fikur dhe parandaluar zjarrin I cili mund te jete shkaktuar nga djegia e A-letrave, tekstileve, drurit dhe plastikes. B- Lendeve djegese dhe C- zjarrin e shkaktuar nga paisje elektrike. Fikja realizohet duke hedhur pudren rrotull vatres se zjarrit me qellim parandalimin dhe eleminimin e zjarrit. Bombula eshte e ndertuar nga celik special sipas standarteve europiane.

  • Kapaciteti : 2kg
  • Perdorimi : ABC 40% Puder e thate
  • Temperatura e punës : -30°C deri 60°C
SKU: 74692932 Category: Tag:

SHOPPING CART

close