fbpx

Dyshek Plazhi Ne Forme Guacke Intex 191 x 191 x 25cm P-B

2,490 Lekë

Dyshek Plazhi Ne Forme Guacke Intex 191 x 191 x 25cm P-B

PERSHKRIMI :

Dysheku ne formë guaskë molusqe sirene.

Thjesht argëtues, kjo lundruese është e përshtatshëm për fëmijët dhe të rriturit gjithashtu, për të luajtur në ujë ose thjesht të shtriheni dhe të relaksoheni ndërsa pluskoni.

Eshtë kompakt dhe i lehtë, i shkëlqyeshëm për ta  shtuar  ne bagazhet tuaja.

Moshat 14+

Permasat : 191  x 191 x 25cm

 

SHOPPING CART

close