Dyshek plazhi, PVC, 188×71 cm 110485

1,390 Lekë

Dyshek plazhi, PVC, 188×71 cm

PERSHKRIMI:

Sezoni i plazhit është më i bukuri për të gjithë. Perdorni dysheket e plazhit per te qendruar sa me prane siperfaqes se ujit si dhe per te qendruar sa me rehat. Ky produkt vjen me nje material rezistent dhe qe mund te fryhet lehte. Siguroni nje freski ne ditet tuaja te pushimit me nje blerje te zgjuar.

  • Materiali : PVC
  • Ngjyra : Mikse
Dyshek plazhi PVC 188x71 cm 2 Dyshek plazhi PVC 188x71 cm 1

SHOPPING CART

close