fbpx

Dyshek Intex Me Ajer Per Kamping Me Permasa 67 x 184 x 17 cm

1,590 Lekë

Dyshek Intex Me Ajer Per Kamping Me Permasa 67 x 184 x 17 cm

PERSHKRIMI :

Dysheku eshte  teper komfort dhe mbi te gjitha praktik

Dysheku eshte shume funksional dhe teper i lehte per tu transportuar

Permasat : 67 x 184 x 17 cm

SKU: 36974187 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close