,

DRONE QUADCOPTER XK X300-G+ FPV RC 2.4GHz, RROTULLIM 3D, KAMERA WIFI HD 720P, VENDQENDRIM NE LARTESI, GPS, OPSION NDJEKJEJE, RIKTHIM NE SHTEPI ME NJE BUTON

(2 customer reviews)

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

Krahasoni
Availability:

Out of stock

15,300 Lekë

Out of stock

Karakteristika:

Pozicionim i optimizuar
Me kombinimin e pozicionimit të rrjedhës optike dhe mbajtjes së lartësisë konstantene bazë të shtypjes së ajrit, quadcopter mund të qëndrojë në lartësinë e dëshiruar edhe duke fluturuar në më pak se 8m mbi tokë në ambientet e jashtme.

Pamja Ajrore 720P
Kamera HD WiFi ka lenten 90 gradë FOV, e cila ju ofron panoramën e dëshirueshme. Ju mund të shijoni pamje magjepsëse në 50 – 80m larg nga droni.

Lindur për shkrepje dhe gara
Me mbështetëset e uljes të integruara me sediljen e motorit, droni lehtëson fotografimin ajror, dhe është gjithashtu i përshtatshëm për gara.

I lehte per tu perdorur
Shtypni një buton, dhe motori i rrotullimit do të ngrihet / ulet / rrokulliset dhe do të kapë atë që dëshironi.

 

Specifika:

Marka: XK

Modeli: X300

Telekomanda: 2.4GHz

Gjiroskopi: Gjashte boshte

Materiali kryesor: Plastike ABS

Tensioni: Bateri 3.7V 400mAh lipo e integruar

Tensioni i punes: 4.5-4.8V

Fuqia e transmetimit: FCC<200mW CE<25mW

Distanca e kontrollit: Rreth 200m

Fuqia e baterise: 7.4V 2000mAh 20C

Koha e karikimit: Rreth 150 minuta

Koha ne ajer: Rreth 17 minuta

Baterite e transmetuesit: 6 * 1.5V AA

Dimensionet: 300 * 300 * 76mm

 

Pako permban:

1 * XK X300  RC Quadcopter

1 * Transmetues

1 * Bateri 7.4V 2000mAh 25C Lipo

4 * Helika rezerve

1 * Set mbrojtesesh per helikat

1 * Karikues

1 * Manual perdorimi

X300-01X300-07X300-04X300-05X300-06X300-08

X300-02_

X300-10X300-09X300-03

Freeshipping_XK_X300_2.4G_6-Axis_Gyro_RC_Drone_Optical_Flow_Positioning_RC_Quadcopter_For_beginner_13

Freeshipping_XK_X300_2.4G_6-Axis_Gyro_RC_Drone_Optical_Flow_Positioning_RC_Quadcopter_For_beginner_17 Freeshipping_XK_X300_2.4G_6-Axis_Gyro_RC_Drone_Optical_Flow_Positioning_RC_Quadcopter_For_beginner_07

Freeshipping_XK_X300_2.4G_6-Axis_Gyro_RC_Drone_Optical_Flow_Positioning_RC_Quadcopter_For_beginner_12

SKU: 32814535405 Categories: , Tags: ,

Based on 2 reviews

5.0 overall
2
0
0
0
0

Add a review

 1. Maia (verified owner)

  Good quality

  Maia

 2. Alyssa (verified owner)

  The product is firmly packed

  Alyssa

SHOPPING CART

close