Doreza boksi profesionale Grand (Mix ) 69919

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,180 Lekë

Doreza boksi profesionale Grand (Mix ) 69919

Pershkrimi:

Ndertuar prej materiali që zhduk goditjet dhe mbron duart gjatë trajnimit apo boksimit Ndertuar nga panel i dyfishtë shkumë e cila ofron mbështetje strategjike të dores dhe frenon përkuljet. Shkuma ofron mbrojtje ne fund të gishshtave duke ju lejuar që të trajnoheni në mënyrë të sigurtë në fuqi të plotë. Vete ventilimi mban duart në temperature normale dhe të thata.

  • Materiali : Nejlon

 

SKU: 62717574 Category: Tag:

SHOPPING CART

close