Dollap tualeti panel druri 30x20xH120cm-kuq 23524

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

11,466 Lekë

Dollap tualeti panel druri 30x20xH120cm-kuq 23524

PERSHKRIMI:

Dollapi i tualetit “City Sanitary”prezanton modelin elegant që gjallëron tualetin tuaj. Panelet e drurit ofrojnë rezistencë të lartë ndaj deformimeve, plasaritjes dhe soliditet maksimal duke siguruar një pamje të bukur. Ky dollap është dizenjuar për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejtë nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj. Ngjyra e saj vishnje me motive kompozohet shumë mirë me të bardhën, grinë e hapur dhe ngjyra te ngrohta te tokes.

 • Lloji artikullit : Dollap tualeti
 • Marka : City Sanitary
 • Materiali : Mobilie druri
 • Tipi i dollapit anësor : Me varje në mur
 • Gjatesia (cm) : 30
 • Gjerësia (cm) : 20
 • Lartësia : 120 cm
 • Ngjyra : E kuqe
SKU: 14328265 Category: Tags: , , , , ,

SHOPPING CART

close