Dollap shumefunksional, 34x34x150 cm, material melamine, (A430 SiENA -NTR) 221757

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

9,170 Lekë

Dollap shumefunksional, 34x34x150 cm, material melamine, (A430 SiENA -NTR) 221757

PERSHKRIMI:

Dollap shumefunksional, 34x34x150 cm, material melamine, (A430 SiENA -NTR) prezanton modelin elegant që gjallëron tualetin tuaj. Panelet ofrojnë rezistencë të lartë ndaj deformimeve, plasaritjes dhe soliditet maksimal duke siguruar një pamje të bukur. Ky dollap është dizenjuar për një montim shumë të thjeshtë dhe të shpejtë nga kushdo. Me këtë set, ju mund të rimodeloni ambientin duke shfrytëzuar maksimalisht hapësirat dhe duke sjellë gjithmonë risi dhe argëtim në shtëpinë tuaj.

  • Lloji artikullit : Dollap shume funksional
  • Gjatesia (cm) : 34 cm
  • Gjerësia : 34 cm
  • Lartësia (cm) : 150 cm
  • Materiali : Melamine
SKU: 15356988 Category: Tags: , , , , , ,

SHOPPING CART

close