fbpx

Divan këndor, djathtas, strukturë druri, tapiceri tekstili, 300×320 cm 241585

 

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

175,000 Lekë

Divan këndor, djathtas, strukturë druri, tapiceri tekstili, 300×320 cm 241585

PERSHKRIMI:

Aty ku thjeshtësia takon elegancë bashkëkohore. Me shkëlqim dhe të sofistikuar, ky divan këndor përshtatet me arredim modern. Ky kënd do të jetë vendi juaj i preferuar në shtëpi. Falë cilësisë së tij të lartë do t’ju shërbejë për shumë vite që do të vijnë. Divani këndor është me mekanizëm hapje tek pjesa mbështetëse.

 • Materiali i strukturës : Strukturë druri
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Kafe
 • Krahu i këndit : Djathtas
 • Nevojitet montim : Po
 • Gjerësia : 300 cm
 • Thellësia : 320 cm
 • Lartësia : 90 cm
 • Përfshihen jastëkët : Po, 8 copë
 • Cilësia e sfungjerit : 6,000 – 36 kg/m³
 • Rezistenca ndaj fërkimit : 73000
 • Kodi këndit majtas : 241586
SKU: 98419956 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close