fbpx

Divan, 3 vendësh, mekanizëm hapje, tapiceri tekstili,( pana Blu ) 242274

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

39,750 Lekë

Divan, 3 vendësh, mekanizëm hapje, tapiceri tekstili, ( pana Blu )  242274

PERSHKRIMI:

Divani 3-vendesh ROMA me nje dizenjo bashkohore, moderne dhe mahnitëse i veshur me tapiceri tekstili Italian të një densiteti të lartë. Ky divan është bërë në një strukturë të fortë me mbushje sfungjeri dhe filtri dhe i veshur me tekstil luksoz për atë ndjenjë krejtësisht relaksuese. Divan me dizenjo elegante punuar nga dore artistësh për të sjell një pjesë tërheqëse dhe luksoze e cila do të kompletojë çdo hapësirë jetese. I bukur dhe me stil, divani ROMA siguron një vend të qetë për ju dhe mysafirët tuaj për t’u ulur dhe relaksuar. Me pamjen mikpritëse dhe komode, ky divan këndor do të jetë elementi kryesor dhe i përkryer për dhomën tuaj të ndenjes. Kombinim i bërë me gusto krijon një vështrim të ri dhe tërheqës i cili do të shndrisë dhomën tuaj të ndenjes. Divani mund të bëhet dhe krevat me përmasë: 130×190 cm

 • Materiali i strukturës : Strukturë druri
 • Materiali veshës : Tapiceri tekstili
 • Ngjyra : Pana
 • Krahu i këndit : n/a
 • Nevojitet montim : Jo
 • Gjerësia : 210 cm
 • Thellësia : 96 cm
 • Lartësia : 65 cm
SKU: 56425727 Category: Tags: , ,

SHOPPING CART

close