fbpx
,

Distributor uji ngrohte/ftohte EWD-1810W 89825

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

14,990 Lekë

Distributor uji ngrohte/ftohte EWD-1810W 89825

PERSHKRIMI:

Për ujë të fresket në verë dhe ujë të ngrohtë në dimër, produkt I një cilësie të vecantë dhe mjaft praktik.

  • Tipi : Distributor uji
  • Kapaciteti (L) : 2 Lt
  • Tensioni : 220V
SKU: 87131374 Categories: , Tag:

SHOPPING CART

close