fbpx

Disk diamanti, Shall, 180x7x22.2 mm 11657

 

 • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
 • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
 • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
 • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
 • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

670 Lekë

Disk diamanti, Shall, 180x7x22.2 mm 11657

PERSHKRIMI:

Disk me dhëmbë diamant për prerjen e granitit, betonit,mermerit, tubave të betonit etj, falë dhëmbëve të diamantit realizon një prerje të shpejtë dhe të lëmuar

 • Diametri i jashtëm : 180 mm
 • Diametri brendshëm : 22.2 mm
 • Trashësia : 7 mm
 • Numri i dhëmbëve : 15
 • Numri i rrotullimeve në minutë : 8500 rpm
 • Materiali : Celik
SKU: 99989967 Category: Tags: , , , ,

SHOPPING CART

close