Difuzor për rubinet DIM, Ø16/20/24×160 mm 28513

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

616 Lekë

Difuzor për rubinet DIM, Ø16/20/24×160 mm 28513

PERSHKRIMI:

Difuzorët janë shumë funksionalë dhe marrin veç pak hapësirë krahasuar me avantazhet e tyre. Për të arritur funksionet e kërkuara ju thjesht mund të lëvizni kokën e difuzorit. Janë mjaft efikase në banjo për pastrimin e pastës së dhëmbëve ose kremit rroje. Në kuzhinë, ajo e bën shplarjen e enëve një punë të lehtë. Difuzori arrin në çdo kënd të lavamanit apo lavapjatës tuaj duke ju ndihmuar të kurseni ujin.

  • Lloji artikullit : Difuzor per rubinet
  • Materiali : Plastike
  • Marka : Eliplast
  • Përmasa : Ø16/20/24 x 160 mm
  • Numri i Modelit : 161/1

SHOPPING CART

close