Detoksifikues Dhe Tonifikues Fytyre Me Çaj Jeshil

1,624 Lekë

Detoksifikues Dhe Tonifikues Fytyre Me Çaj Jeshil-G-C

PËRSHKRIMI

Jepini lëkurës tuaj një përfundim të freskët dhe matifikues të lehtë me Tonerin e Çajit të Gjelbër nga CAFÉ MIMI!

Toneri ka një efekt të menjëhershëm zbutës, nuk përmban alkool, pastron dhe ngushton në mënyrë efektive poret, përgatit lëkurën për kujdes të mëtejshëm.

Ekstrakti i gjetheve të çajit jeshil dhe lëngu i aloe verës kanë efekte anti-inflamatore dhe rigjeneruese, rikthejnë tonin dhe elasticitetin e lëkurës dhe parandalojnë shkëlqimin e yndyrshëm.

Tapioca hidraton dhe rikthen barrierën mbrojtëse të lëkurës, duke e bërë atë të butë dhe elastike.

Produkti përmban 100% përbërës me origjinë bimore.

SASIA: 200ML

APLIKIMI

Mënyra e përdorimit: Pas pastrimit të make-upit, aplikoni tonerin me një pëlhurë pambuku në lëkurën e pastër dhe fshijeni fytyrën tërësisht.

I përshtatshëm për përdorim të përditshëm.

Nuk kërkon shpëlarje me ujë.

Ndërprisni përdorimin nëse ndodh acarim.

Vetëm për përdorim të jashtëm.

Produkti nuk përmban “PARABENE, SILIKONE, MINERAL OIL, EDTA, MIT”.

PËRBËRSIT

Aqua, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Vegetable Glycerin, Disodium Cocoamphoacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Hydroxyethylurea, Butylene Glycol, PEG- 60 Almond Glycerides, Caprylyl Glycol, Carbomer, Nordihydroguaiaretic Acid, Oleanolic Acid, Polysorbat 20, Dehydroacetic Acid, Benzoic Acid, Benzyl Alcohol, Tapioca Starch, Panthenol (Provitamin B5), Citric Acid, Perfume, Sodium Benbat

SHOPPING CART

close