fbpx

Detergjent per pastrim dyshemeje Deo floor pino 5kg

(2 customer reviews)

1,800 Lekë

Detergjent per pastrim dyshemeje Deo floor pino 5kg

Lares ,Shkelqyes dhe Extra Aromatizues per pllakat. Dozimi: 1 tape për 5 litra ujë. Nuk ka nevojë për shpëlarje. Me arome pishe

Based on 2 reviews

4.5 overall
1
1
0
0
0

Add a review

  1. Valentine (verified owner)

    Good service

    Valentine

  2. Eva (verified owner)

    Super

    Eva

SHOPPING CART

close