fbpx

Depilator BRAWN Epilator Silk Epil 3-3170, këmbët dhe trupin me dritë inteligjente që ndriçon edhe flokët më të vogël, një sistem 20-pinceta 800105

 

  • Transporti falas brenda Tiranës (6-24 orë)
  • Transporti në të gjithë Shqipërinë 200 lekë (24-72 orë)
  • Transporti në Kosovë 7 Euro (3-5 ditë)
  • Pagesën mund ta kryeni në momentin e marrjes së porosisë
  • Pagesën gjithashtu mund ta kryeni nepermjete Bankes

Për cdo pyetje ju lutem na kontaktoni KLIKO KETU

5,990 Lekë

Depilator BRAWN Epilator Silk Epil 3-3170, këmbët dhe trupin me dritë inteligjente që ndriçon edhe flokët më të vogël, një sistem 20-pinceta 800105

PERSHKRIMI:

Depilatori BRAWN 3170 është ideal për ju nëse nuk doni të shpenzoni kohë dhe para në sallone bukurie, por ju duhet patjetër të depiloni këmbët apo krahët tuaj duke larguar flokët bashkë me kapsulën e tyre pa i këputur ato. BRAWN 3170 nuk dëmton lëkurën por përkundrazi me një efikasitet mjaft të lartë duke larguar edhe flokët me një gjatësi 0.5 mm. Ky depilator ju ndihmon të keni një lëkurë mjaft të butë.

  • Tipi : Depilator
  • Tensioni : 220V
  • Numri i dhëmbeve : 20
  • Marka : Braun
SKU: 59213272 Category: Tags: ,

SHOPPING CART

close